BRC hakkında bilgi OPEL

Konusu 'BRC LPG AYARI VE BRC LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve Zafer44 tarafından 19 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. Zafer44

Zafer44 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Yardım isteğimi buraya mı yazmam gerekiyo bilmiyorum affınıza sığınarak yazıyorum. Bende de astra 1.4 turbo otomatik a14net motor kodlu astra var brc seq32 kit kullanıyorum. 1500 mblik regülatör turuncu renkli enjektör kırmızı gaz kesici mevcut. Aracımı 10.000 km sorunsuz bindim fakat bir kere dip gaz yaptığımda benzine geçti en 15-20 kere sanayideki servisine gittim yapamadılar. Bujileri değiştir dediler 20 bindeki aracımın sorun olmadığı halde opelin gm adı altında sattığı ngk bujilerinden aldım(200 tl) bir şey değişmedi. Şimdi son durumu aracımın rolantide titreme yapıyor Nasıl derseniz araç benzinden gaza geçerken bir titreme yapıyor ya onun biraz daha hafif hali.. Diğer sıkıntı ise ani hızlanmalarda ara ara çok kısa süren bir şekilde gaz yemiyor ama hızlanıyor işte :( bende bu ayar kablosundan alıp bir an önce kendi işimi sizin sayenizde kendim görmek istiyorum acilen yardımlarınızı bekliyorum

2. Zafer44

Zafer44 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Bir sorum daha olacak bir kaç forum yazısında denk gelmiştim. Bu brc map sensörü kullanmıyor rail üzerindeki basınç sensörü ile aynı işi görüyor. Fakat forumda yazılanlara göre bir kaç kişi ayrıca turbo map sensörü alıp montajlayarak aracın performansının çok değiştiğini deneyimlemiş aslı astarı nedir anlatabilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş