LANDİ RENZO OMEGAS LPG AYARI YAPMA HARİTA VE DEĞERLER bmw 520

Konusu 'LANDI RENZO LPG AYARI VE PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve nebil tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Argun

Argun LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    6
    Adana ya gelin total a.ş. doco kurumsal lpg 2.83 tl 3.27 nedir? Adı bilinmedik yerler 2,70 civarı

2. nebil

nebil LPG-C03a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    15
    Olmadi Adanaya gelelim ,yoksa ayarlari kısa kısa motoru kucakliycaz galiba :)

burhan59 bunu beğendi.
  3. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15
    Ayarlar konusunda kimsenin bi fikri yok sanirim :)

4. burhan59

burhan59 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    51
    hocam değerleri boşverin lft shft değerlerinizi iyi ayarladıysanız bir sorun yoksa ellemeye gerek yok :)

5. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15
    Hocam stf gozukmuyoda benim arabada ltf +%10 larda haritayi %5 arttirip 6 ms ustu degerleri assagidaki satirlara kopyaladim daha kontrol etmedim ltf yi ama gecen mayista 12.5-13 lt yakan araba 16.5 litre yakiyo bunu bi cozemedim gitti :)

6. burhan59

Beğenilen Mesajları:
    51
    hocam pompa ile ilgili olabilirmi yakıtlar petrolden petrole deişiyor bence... Daha geçenlerde arkadaşım 90 tl ile gaz ile 320 küsür km yol gitti hesaplama 8,5 litre civarı lpg tüketimi oldu yakıt bitti ucuz diye bir opetten aldık 6 litre 35 km yol gitti :( aynı aracda

7. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15
    Hocam genelde shell ve opetten aliyorum.Yolumun ustu cunku cogundada 15 lt altina dusmedi hic son ayarla 14 lt ye dustu ama oda fakir karisima dustu bujiler 4 tirnak acaba ondan olabilirmi diye dusunuyorum ama, rolanti cekis motorun calismasi hepsi saat gibi .Eski ayarlardada Ltf +%1 di ve yol bilgisayarinda yakit cok yuksek 16 litre dusunuyorum ama heralde cikis yolu yok gibi boyle devam :)

8. burhan59

Beğenilen Mesajları:
    51
    hocam yol bilgisayarı yanlış gösterme felan oluyormu acaba hiç tecrübem olmadıgı için bilemiyorum birde kendiniz tutmayı deneyin ne kadar yaktıgını fulleyin 200 km gezin fulleyin bi hesaplayın kendiniz

9. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15
    Hocam cok denedim hep ayni 16 lt yakiyor Ltf +%1 oldugu ayarda yol bilgisayarida hemen hemen ayni degeri veriyor.

10. burhan59

Beğenilen Mesajları:
    51
    elinizde elm 327 cihazı varmı aracınızda arızaları kontrol edin bi türlü türlü sebep olabilir :( egzozcu oksijen sensörünün fişini cıkartıp geri takmamışidi arıza cihazında gözüktü o zman 13-14 litre arası yakıyordu takınca düzeldi

11. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15
    Simdi yeni birsey farkettim bende delphi nin obd cihazi birde bmw nin inpa yazilimini calistiran cihaz var.Delphinin obd cihazinda Ltf +1 de ama bmw nin inpa yaziliminda +12 de acaba hangisi dogru gosteriyor cozemedim fakir karisim sayet var ise Inpa yazilimina gore yakiti yukseltirmi bu durum.

12. nebil

Beğenilen Mesajları:
    15

Bunlar eski resim ama uzerini cizip su an var olan degerleri girdim delphi de bank1 +2 bank 2 +1 degeri.Inpada multiple sanirim stf ye denk geliyor 1.cisi +12 ikincisi +9 hangi karisim bilgisi daha dogru sizce hic hata kodu yok cihazda dediginiz gibi fisleri kontrol ettim hepsi yerinde.

Moderatör tarafından son düzenleme: 24 Şubat 2017

Sayfayı Paylaş