Landirenzo Kalibrasyon Hk.

Konusu 'LANDI RENZO LPG AYARI VE PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve Chem06 tarafından 5 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. Chem06

Chem06 LPG-C03a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    5
    Herkese iyi akşamlar.

Landirenzo ayar programında resimlerdeki gibi start autocalibration birde start calibration var. Bu ikisi arasındaki far nedir? Yani birisi otomatik kalibrasyon diğeri kalibrasyon.

Hangisini kullanmalıyız veya bu işin mantığı ne? Birde start kalibrasyonun yanında tik kutusu var onu tıkayınca switch çıkıyor. Lpg/Benzin geçişi.

Sadece autocalibrasyona tıkladım başta rölantide bekletti. Sonra 3500 devire çıkarttı. Sonra gaza geçti devir düştü. Sonra benzine geçti devir biraz daha düştü. Ayağımı hiç oynatmadım bu süreçte. Sonra ERROR verdi.ekt
    Tekrar ettiğimde bu kez ayağımı sabit tutmadım 3500 devirden sonra her gaza ve lpgye geçtiğinde 3500 çıkarttım gaz verip bu seferde sanki kısır döngüye girdi uzun sürdü bitmedi kalibrasyon. Bu işin doğrusu nedir acaba?

Son olarak birde direkt start calibrasyonu tikledim bu sefer araba hepten sapıttı ayarsız ayarsız hem lpgde hem benzinde araç dalgalandı.

Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Chem06

Beğenilen Mesajları:
    5
    Çok pardon resimleri unutmuşum.

3. Chem06

Beğenilen Mesajları:
    5
    Kimse heralde landirenzo sistemin detaylarını bilmiyor.

Sayfayı Paylaş