LPG KİTİ TERCİHİ LOVATO, ATİKER GRAND, ATİKER GOLD ENJEKTÖR VE YAZILIM FARKLARI

Konusu 'SIRALI SİSTEM LPG TAVSİYE MARKAYA GÖRE' forumundadır ve Uğur ÖCAL tarafından 25 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. discrepancy

discrepancy New Member

Beğenilen Mesajları:
    6
    Ben Cruze a grand taktirdim, ilk basta code 89 hatasi aliyordum, sonrasinda buradaki arkadaslarin yardimiyla obd protokol secenegini otomatikten aracin obd protokolu olan Canbus 500 sectik, sonrasinda hicbir sorunum kalmadi. Arac lpg de yol bilgisayarindan %10 -15 arasi yakmakta

MrPetrelli ve Uğur ÖCAL bunu beğendi.
  2. MrPetrelli

MrPetrelli Member

Beğenilen Mesajları:
    18
    Grandın enjektörleri daha güzel

Uğur ÖCAL bunu beğendi.
  3. Murat55

Murat55 New Member

Beğenilen Mesajları:
    4
    Astra j 1.6 arabama grand taktirdim. Gayet nemnunum. Sessiz. Goldla en belirgin farki enjektorler tek tek monte ediliyor. Gold da ise 4lu butun enjektor takiliyor. Aralarindada fiyat farki yok. Nisan ayinda 1500tl ye taktirdim. 4 5 yerden fiyat almistim. Hemen hemen hepsi de ayni fiyati vermisti.

x-calibur bunu beğendi.
  4. Murat55

Murat55 New Member

Beğenilen Mesajları:
    4
    Yukarıda kelime hatasi olmus. Grandda enjektorler tek tek takilirken gold da 4 lu butun halde monte ediliyor olacakti.

x-calibur bunu beğendi.
  5. Hasan7

Hasan7 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Bende de 1.4T Cruze var, ben memnun değilim. namussuz çok hassas ayar istiyor, bende marş uzaması yapıyor ayar iyi olmazsa. Şimdi ayarı iyi ama üst devirlerde tekliyor, müsait zamanda iyi bir usta bulmam gerek benim de. Paraya kıyıp iyi usta iyi kit taktırın bence, insan 500 lira daha verseydim, araba düzgün çalışsaydı diyor. Hatta sanırım 3000'e kıyıp Vialle LiquidSI'de taktırabilirdim şimdiki aklım olsa, kitin parasını 1 kere veriyoruz neticede.

Sayfayı Paylaş