LPG SIZDIRMAZLIK RAPORUNU NEREDEN ALACAĞIZ? SIZDIRMAZLIK RAPORU SORUNU DÜZELTİLDİ.

Konusu 'SIRALI SİSTEM LPG AYARI GENEL BİLGİLER' forumundadır ve Destek tarafından 29 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097

Evet artık lpg montaj ve lpg tadilat projeleri lpg montajını yapar firma tarafından ücretsiz olarak yapılacak.
    Genelge yukarıda tarafınıza sunulmuştur.

2. ersahca

ersahca LPG-C02b-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    761
    ustad selam;
    simdi bundan dolum agzi tampona delinip montajli mi olacak anlamaliyiz? tamponun altindan asagiya bakiyorsa gecemiyor muyuz?

ve sac olacak benzeri bir sey vardi; onun hakkinda da bir sey yok?

3. Destek

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Onlarla alakalı değil bu.
    Bu sadece sızdırmazlık raporunu Makina Müh. Odasından alıyor.
    Yanı randevuydu şuydu buydu yok. Montaj ya da tadilat yapar yer kontrolunu yapıp formu doldurup sizi direk muayeneye gönderiyor.

4. ersahca

Beğenilen Mesajları:
    761
    yoldaydim anca okuyabildim; bu yeni yonetmelik hususuyla arkaya egzozun oralara sac yapilma, dolum agzi tampona alma falan yine gecerli midir? bu genelgede de var oyle bir seyler. :rolleyes:

yani mesela benim aracimda aimit tank stepne havuzunda; neresine sac eklenecek bunun? dolum agzi asagi bakiyor vs...

zaten bu sac hikayesine regulator+enjektor taktirdigim yere gidecektim de biliyorlarsa bir de onlarla konusuruz artik. :rolleyes:

5. Bayram

Bayram LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    76
    Sizin simit depo zaten aracın tabanına civata ile montaj yapılmıştır altında şilte isteniyor aracın altındaki tesisat bakır boru görünür olacak üzerinde plastik hortum olmayacak borular egsozdan uzak olması lazım dolum ağzı tamponun altında olsada eski tesisatta sıkıntı olmaz yenilerde yan tarafta isteniyor

6. Destek

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    dolum ağzı yan tarafa aldırılıyor. Yeni eski fark yok.

7. ersahca

Beğenilen Mesajları:
    761
    dolum agzini regulatorle enjektoru degisirken serviste sormustum nisan ayinda. bu gecer iyi demislerdi.

valla memlekette bir cok seyde oldugu gibi bu iste de kervan yolda duzuluyor gibi sanki...

8. ersahca

Beğenilen Mesajları:
    761
    silteli falan dedigin gibi benim. yalniz bir yeri, sanirim borular icin, sac olacak denmisti serviste, dolum agzi da dedigim sekilde alta dogru, 1-2 hafta once gel hallederiz olduydu. ya da bizi yiyorlar uc kurus icin bu sac isinde bilmiyorum bakalim...

9. Bayram

Beğenilen Mesajları:
    76
    Benim araçta tampon un alt tarafında ve sorun olmadı 7-6-17 yani 1ay oldu muayene ve hiç bir sorun olmadı şehire göre değişmez sanırım

10. Bayram

Beğenilen Mesajları:
    76
    Yalnız bu sac olacak dediğiniz nedir egsoz üstü yalıtım için mi eğer egsoza yakın bir yer varsa dolum ağzı gaz boruları falan istenir kontrol edin

11. ersahca

Beğenilen Mesajları:
    761
    oyle yakin bir seyim yok da saniyorum bizim gazci biraz duygusal. :rolleyes: tutturmustu sadece sac lazim diye bakariz demistik. ne alaka diyorum simdileri. stepne havuzu ortada, borular ortadan cikiyor, egzoz solda, en az 40 cm vardir, dolum agzi sagda, o belki 1 m.dir, oyle spiral falan da yok. neyse gidecegim zaten fatura falan almaya ivir zivir konusuruz artik...

Bayram bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş