Mscsi - memnuniyet - şikayet - yardim anlayışı

Konusu 'DUYURU / NOTIFICATION' forumundadır ve Barış b tarafından 8 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Barış b

Barış b LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    21
    Belki dışardan gelen insanlara referans olur vesilesiyle:

Özellikle şunu belirtmek isterim ki forumlarda yazılan tartışılan konular belki çoğu insana güven vermeyebilir. Neticede sanal bir alem ve reelde bile insanlar birbirine yardım etmezken mscsi forumda kısa zamanda bile forum ahalisinin ne kadar yardımsever olduğunu ve bunu bir zorunluluk hissetmeden yaptıklarını ilk mesajınızda görüyorsunuz.

Her sey bir kablo satın alma ve foruma üye olmayla basladi ve araç ile ilgili sorunlar çorap söküğü gibi çözülmeye başladı. Eğer siz de çok yer gezip bir türlü çare bulamamış ve sorununuz iyice kafanızı kurcalamaya başlamış ise tam yerinde bulunduğunuzu belirtmek isterim.

Lafi fazla uzatmanın gevelemenin anlamı olmadığı gibi, görünen köy uzakta değildir diyerek mesajimi bitirip;

Tüm mscsi ekibine teşekkür eder, forumdaki kardeşlerimin gözlerinden, abilerimin ellerinden öperim.

Teşekkür mscsi

2. Hsn63

Hsn63 LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    62
    kesinlikle katılıyorum. gerçekten sorunları bulup halledecek yol gösteren arkadaşlar çok. biraz da okuyup araştırınca aklınıza da yatıyor. ne demişler, bilgi paylaştıkça çoğalır.

Barış b ve MURAT YILDIZ bunu beğendi.
  3. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Tşk. ediyoruz.
    Forum sizler gibi benimseyenlerindir.
    Müdahele etmemeye gayret ediyoruz.
    Bu konuda kasapların kol gezdiği bir sektörde birileri bizden esinlenerek bir şeyler yapıyorsa kendimizi bahtiyar sayarız.

powerkırk3, Barış b, Hsn63 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş