tomasetto- brava 1.6 16 valf 100 bg

Konusu 'TOMASETTO LPG AYARI VE PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve ercesr tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. ercesr

ercesr New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    iyi günler 2001 model fiat brava 1.6 16 valf 100 bg aracımın gaz ayarını bir türlü yapamadım üzerinde tomasetto marka sıralı sistem gaz var parametrelerin değeri ne olmalı.bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. otomatik kalibre yaptım araç şimdi benzinde dahi stabil değil hatta motor duruyor.Benzinde bile devir 300-850 arası geziniyor toparlayamadığı zaman stop ediyor.

2. MSC Elektronik

MSC Elektronik Administrator

Beğenilen Mesajları:
    65
    Merhaba, parametreler her araca ve her montaja göre farklıdır. Aracınızı bir süre benzinde kullanın, sorun düzeliyorsa sıcak motor ile tekrar otomatik kalibrasyon yapın.

3. ercesr

ercesr New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    iyi günler benzin sorunu tamam aküyü söktüm ve bir gece bekledim sorun düzeldi araba benzinde saat gibi yalnız bir ricam olacak tomasetto ya ait kullanım klavuzu ve 2001 fiat brava 1600cc 100hp için yapılandırma ayarları varmı birde lpg ecu programlaması yaptım "2001N_#01500.to4" adlı dosyayı yükledim buradaki 1500 motor hacminimi ifade ediyor? şayet öyle ise 1600cc için olanı varmı.
    şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafından son düzenleme: 10 Mayıs 2011
  4. MSC Elektronik

MSC Elektronik Administrator

Beğenilen Mesajları:
    65
    Merhaba, yapılandırma ayarları ile ilgili döküman olarak tartarini kullanma klavuzunu kullanabilirsiniz. Güncel yazılımların altında var.

1500 yazılım versiyonudur.

5. ercesr

ercesr New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    teşekkürler arabanın sorununu hallettim bayağı uğraştırdı ama şimdilik sorun yok. enjektör sırasını yanlış bağlamışlar ondan oluyormuş. ilgilendiğiniz için sağolun.

Sayfayı Paylaş