Yetki tanımlamaları (okuyunuz)

Konusu 'DUYURU / NOTIFICATION' forumundadır ve Destek tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Sanalpazar veya başka kanal ile alışveriş yapan müşterilerimizin yaptıkları alışverişler tamamlanmadan yetki işlemleri yapılmaz.
    Eğer önceden alışveriş yapmışsanız cari bilgileriniz ile mesaj atmanız gerekmektedir. Cari bilgileri içermeyen mesajlara dönüş yapmıyoruz.
    Sipariş verdikten sonra hemen yetki için mesaj atmayınız.
    Yazılım linkleri e-mail veya mesaj ile size ulaştırılacaktır. Yetki işlemleri forumdan faydalanmanızı en üst düzeyde sağlamak içindir.
    Msc Elektronik

2. nurtekin

nurtekin LPG-C01a-pro Kullanıcısı

Beğenilen Mesajları:
    7
    Merhaba ben nurtekin karakoyun yaklaşık iki ay once sizden atiker kablosu aldim birkaç gün oncede atiker nozzlle siparişi verdim bugun elime ulasti yetki verirseniz sevinirim nozzle sipariş numarasi 29925 kablonun bilgilerini hatirlamiyorum sizde mevcuttur Teşekkürler msc elektronik.

3. velişah

velişah New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhabalar. Veli. Akl kablo siparişim oldu. Sip. No:30321 yetki tanımlaması istiyorum.

4. benozqurum

benozqurum Member

Beğenilen Mesajları:
    9
    s.a sayın yöneticiler son yazılımlar ve güncel sürücüleri görebilmemiz için yetki mi tanımlamanız mı gerekiyor ?yetki ne işe yarıyor ? bende istiyorum :)

Sayfayı Paylaş