Atiker Gold Ayar Yardım

Konusu 'DESTEK / SUPPORT(LPG SORU VE SORUNLARI FORUMU)' forumundadır ve HASAN AYDIN tarafından 16 Ocak 2024 başlatılmıştır.

1. HASAN AYDIN

HASAN AYDIN Member

Beğenilen Mesajları:
    14
    Merhaba
    Aracım 2010 Model C180 Komp. 156bg üzerinde Atiker Gold kit var regülatör SR011 130KW Enjektör Nozulları 2,8mm yaptım basınç 1,20. Benzinde Ltft Stft çok güzel stabil ancak lpg ayarı yapmak istediğimde çalıştığımda Harita Çarpanları 200 - 250 arası çıkıyor düşürürsem araç fakire düşüyor. Ne yaptıysam çarpanlar düşmüyor. Bu durum normalmidir.

2. Mali3510

Mali3510 Member

Beğenilen Mesajları:
    12
    Bence bu değerler normal değil.

3. HASAN AYDIN

HASAN AYDIN Member

Beğenilen Mesajları:
    14
    Evet bencede normal değil ancak araç benzinde sorunsuz çalışıyor.
    Benzinde ltft stft değerlerim sıfıra yakın ancak iş lpg ye gelince değerler yüksek çıkıyor yapmadığım kalmadı nozulları 2,8 e kadar büyüttüm basıncı 1,25 bar yaptım ama yine pek bir şey değişmedi. Burasıda artık eskisi gibi değil galiba artık kimse lpg ile uğraşmıyor. :)

4. Mali3510

Mali3510 Member

Beğenilen Mesajları:
    12
    Aynen eskisi gibi değil.
    Bu kadar şey yaptıkdan sonra halen yakıt yetersiz geliyorsa bir yerde sorun oşsa gerek. Obd bağlantısı varmı ve aktif mi ? Acaba obd bağlı ve oto kalibrasyon da açıksa yakıt trimlerini yanlış okuyor olabilir mi? Yada yanlış yakıt veriyor olabilir mi.

5. HASAN AYDIN

HASAN AYDIN Member

Beğenilen Mesajları:
    14
    Üstad araçta obd bağlantısı var ama ben programdan kapattım ODB Otomatik iyileştirme seçeneğini

Sayfayı Paylaş