Ayarlarımı değerlendirebilir misiniz?

Konusu 'DESTEK / SUPPORT(LPG SORU VE SORUNLARI FORUMU)' forumundadır ve hasan2741 tarafından 5 Nisan 2024 başlatılmıştır.

1. hasan2741

hasan2741 New Member

Beğenilen Mesajları:
    4
    Değerli arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar, Hayırlı Kandiller.
    Araç 1.4 95HP Punto
    Atiker Nanofast sistem
    2 ohm Albien Performans Enjektör 2.0mm Nozzle

Bu resimlerdeki değerleri forumdaki arkadaşların vermiş olduğu bilgiler sayesinde kendi imkanlarım ile tutturmayı başardım ancak nozzle biraz büyük geldiğinden çarpan değerlerim 0.9-1 arasında kaldı. Ayrıca rolantide lpgdeyken 2.8 ms benzin değeri verirken, benzine aldığımda benzin ms 2.6 2.7lere düşüyor. Şuan nozzle düşürmem gerekli mi sizce. Tabloda gördüğünüz bir hata mevcut mu? Çarpanın 1'in altına düşmesinin ne gibi zararları vardır?

Kalitex bunu beğendi.
  2. Kalitex

Kalitex Active Member

Beğenilen Mesajları:
    65
    Bence ayarların çok iyi hiç birşeyi elleme.hatta bu ayarı kaydet.bir daha ayar ile uğraşmaz bir sorun olursa tekrar yüklersin ve devam edersin.

hasan2741 bunu beğendi.
  3. hasan2741

hasan2741 New Member

Beğenilen Mesajları:
    4
    Çok teşekkürler fikriniz için hocam. Birde 1 hafta kadar yakıtı takip edeceğim. Yakıt, arıza lambası problemleri çözülürse ve uzun rampada testi geçerse benim için tamamdır. 4 yıl ustaların bu böyle çalışır, bunlar ışık yakar, tekler dediği aracı şu forumda 4 gün takılarak siz değerli üyelerin bilgilerinden faydalanıp, kablo sipariş edip 1 günde çözdüm gibi görünüyor. Bu 4 yılda sayısız ustaya binlerce lira döktüğüm bana kaldı. Ne diyelim...

1nteger, Kalitex ve Çağrı KORKMAZ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş