BRC 2A OTOMATİK AYAR

Konusu 'BRC LPG AYARI VE BRC LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve mustafa akyüz tarafından 29 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. mustafa akyüz

mustafa akyüz New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhaba, herkese iyi forumlar.
    1999 Honda Civic aracımda BRC 2A sıralı sistem lpg var. Ayar kablosunu aldım driverleri kurup com bağlantılarını yapıp başarılı bir şekilde lpg sistemine bağlanabildim. Otomatik ayar yapmak istiyorum, ilk adımda yüksüz rolantide ayarlarını yapıyor sıra yüklü ayarlara gelince araçtaki bütün elektrik devrelerini çalıştırıp (klima, far, sinyal, ısıtıcı, silecek, çakmaklık, ön ve arka sisler vs.) devam etmek istediğimde "map düşük yükleme artırınız" uyarısı veriyor. Yarım kalan işlemi ecu ya kaydedip başarılı çıkış yaptım ama bu defada araç lpgye geçtikten sonra gaz yemiyor stop ediyor. Bağlantı yaptığım çıkışın fotoğrafı, map sensörü olduğundan şüphelendiğim parçanın fotorafını atıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Ve bir soru daha. Map sensörü denen sensörün bağlantısı farklı mıdır ve her sistemde olmak zorunda mıdır? Aracımda map sensörü olmayabilir mi?
    IMAG0106.jpg IMAG0109.jpg Untitled-1.jpg Untitled-11.jpg

2. mustafa akyüz

mustafa akyüz New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Stop etme problemini fabrika ayarlarına döndürerek hallettim. Ama hala otomatik ayarlamayı yapamıyorum... Buradan aldığım bağlantı kablosuyla ikinci sokete giriş yapamıyorum, diğer soket ne işe yarar? Şimdiden teşekkürler

3. osamanos

osamanos Member

Beğenilen Mesajları:
    7
    diğer soket map sensörü için. brc kitte map sensörü olmadığı için otomatik ayar için map sensörüne ihtiyaç var. ayrıca gerçekten map değeri çok düşük. bir brc servisine götürmenizde fayda var. onu hallettiğinizde ayar için yardımcı olabiliriz.

Sayfayı Paylaş