PROTON 416 LOVATO GAZ AYARI

Konusu 'AKL LPG AYARI VE AKL LPG PROGRAM ANLATIMLARI' forumundadır ve yugo06 tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. yugo06

yugo06 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Merhaba arkadaslar
    benim sikintim proton 416 Lovato sirali sistem tem var bu lpg vilrden cektigimnedir 3 sefer gittim 50 kr yakiyor bi gittik teklemeye basladi bi gittik belli bir devirden sonra tekliyor herneyde bende bunla sinirlendin kendi lpg kablomu yaptim fakat gaz ayari konusunda bilgim yok nasil kullanacagiz kullanim hakkinda tam bir bilgi yok nasil programlanir yardimci olurmusunuz tesekkurler

2. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Merhaba,
    cd içerisinde Lovato klavuz mevcut. Öncelikle okuyarak bilgi edinebilir, takıldığınız yerleri sorabilirsiniz.

3. yugo06

yugo06 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    hocam sitenizden programi indirdim
    ecu ile baglantiyi kurdum
    otomatik kalibrasyon yapamadim ve tum harita degerleri bozuldu benzinden gaza gecis suresini ayarlamama ragmen cok gec geciyor sistemden cikarken otomatik mi kayit yapiyor birde benim eco lovato fast plush hangi soft kullacagim aslinda lovato hakkinda kullanimi icin bir video yapsaniz cok guzel olur atiker var hertarafta ama lovato hakkinda birbilgi yok mesela sirdan kendim nasil programlarim mesela aracimdaki enjektor tipini nasil ogrenecegim sistemde bar kac bar olacak bunun gibi haritalanmayi nasil yapacagiz bu sekilde detayli bir dokumaniniz veya video varsa cok super olur vide lari inceliyorum kiminde map rolantide farkli benimkinde farkli nedeni aciklayici birsey olursa cok guzel işin özü ben hicbirsey bilmiyorum

4. Destek

Destek Administrator Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    1.097
    Müşteri bilgilerinizi rica ediyorum.
    Hizmetimiz müşterilerimize özeldir.
    Müşteri olmayanlar okuduklarıyla yetinmeyi bilsinler lütfen.

Son düzenleme: 11 Nisan 2017

Sayfayı Paylaş